Eshop MDieta

Organické kosmetické rituály ÉMINENCE ORGANIC SKIN CARE

Harmonie, klid, energie, kvalita a ryze osobní přístup. To jsou základní stavební kameny při rituálech s touto kosmetikou. Vychutnejte si jedinečné kouzlo doteku přírody, její sílu a účinky na vaší pleti. Neobyčejná moc a síla přírody to jsou produkty a rituály Éminence Organics.

Vychutnejte si oceněnou řadu organické péče o pleť, která přináší skvělé výsledky s využitím bio produktů, přeplněných šťavnatou dužninou, semeny a bylinkami.

Dopřejte si požitek z hýčkání své pokožky čistě přírodními přípravky bez chemikálií nebo parabenů. Zacílíme na problémy, jako je předčasné stárnutí a vrásky, poškození sluncem, akné, ztráta vitality, tón a jas.

Zvolte na míru ušité ošetření vyhovující vašim potřebám pokožky a nechte působit aktivní čerstvé ingredience dodávající pokožce zdraví a krásu.

Společnost Eminence Organics Skin Care byla založena již více než před 60 lety a vyrábí čistě organickou a přírodní kosmetiku, zaměřenou především na účinky. Své ingredience sbírá výhradně ručně, čerpá z prastarých maďarských receptur a produkty nejsou testovány na zvířatech

Její organické produkty obsahují vysokou koncentraci aktivních složek.

Při výrobě používá nejekologičtější postupy. Neustále se snaží snižovat uhlíkovou stopu, používá energii ze solárních a větrných zdrojů.

Je zavázána životnímu prostředí, a proto za každý prodaný produkt vysadí jeden strom.Eminence je pyšná na to, že může nabídnout produkty, které splňují náročné požadavky nejvýznamnějších světových certifikačních orgánů.

Naši zákazníci okamžitě vidí i cítí rozdíl díky extrémně vysokému obsahu ovocných složek a tedy i velkému množství aktivních ingrediencí v kosmetických přípravcích značky Éminence Organics. Vitamíny jsou obsaženy ve své nejpřirozenější a nejčerstvější podobě, čímž nabízejí dramatické výsledky, neboť semena, dužiny i slupky se vyznačují pozoruhodně silnými regenerativními a hojivými účinky, jež jim umí propůjčit jen příroda.

Přijměte naše pozvání a vyzkoušejte si na vlastní kůži oceňovanou a na výsledky orientovanou řadu přípravků vyrobených z přírodních, biodynamických surovin v nejvyšší bio kvalitě a přesvědčte se, co Éminence může udělat pro Vás!

Organické kosmetické rituály ÉMINENCE ORGANIC SKIN CARE
Služba Cena
SIGNATURE FACIAL VITALITY
Dokonalá hydratace a výživa (60 min) 1 200 Kč
RITUÁLNÍ OŠETŘENÍ ETERNAL BEAUTY/RELAX,HARMONIE
Antioxidační protokol obohacený o dokonalou péči (90 min) 1 500 Kč
Rituální ošetření FIRM SKIN liftingové ošetření pro zralou a suchou pleť (90 min) 1 500 Kč
Dita Kissová

Dita Kissová

+420 604 201 877
dita.kissova@feelbetter.cz
IČO 03814289