Eshop MDieta

Výživové poradenství

„V jednoduchosti je krása“

Kdo jsem?

Certifikovaná výživová poradkyně a fitness instruktorka

Mým posláním je vzdělávat klienty v oblasti zdravého stravování a naučit je správným pohybovým vzorcům. Ke každému klientovi přistupuji jako k individuálnímu a výjimečnému celku. Každý máme jiné vlastnosti, zdravotní stav nebo osobní preference. Všechny tyto aspekty je potřeba zohlednit jak při sestavování stravovacího plánu, tak při vedení osobního tréninku. Chci abyste si při naší spolupráci osvojili správné výživové a pohybové návyky a po skončení spolupráce byli schopni tyto návyky udržet.

Dieta?

Pro mě slovo dieta neexistuje, toto slovo raději nahrazuji spojením uvědomělé stravování. Uvědomělé stravování spočívá v tom, že jíte reálné potraviny s co nejmenším technologickým zásahem, čímž se eliminují náhlé chutě. Tento systém stravování je dlouhodobě udržitelný a necítíte se jako medvěd uvízlí v pasti. Každý má své vlastní tělo a umí mu nejlépe naslouchat, díky tomu si můžete uvědomělé stravování neustále vylepšovat, tak abyste se cítili dobře.

Být šťastný a zdravý nezávisí pouze na stravě a pohybu. Důležitou součástí našeho života je dostatek spánku a psychická pohoda. Kdy jste si na posledy na sebe udělali čas a zašli jste si na kávu nebo do sauny s kamarády? Jestli marně tápete v paměti, tak je čas na změnu. První a zásadní krok jste již udělali, jste tady. Pojďte se nechat inspirovat a vybudovat něco ohromujícího, jsem tu pro Vás. Se stravou a pohybem Vám ráda pomůžu, zkusíme zapracovat i na té relaxaci a dostatku spánku.

Certifikáty

  • 2018 Fitness Institut Tonus instruktor fitness
  • 2018 Fitness Institut Poradce pro výživu

Aktuálně

  • Studentka oboru Osobní a kondiční trenér
  • Příprava na body fitness
Výživové poradenství
Služba Cena
Jednorázová konzultace včetně měření na IN BODY (60 min) 690 Kč