Eshop MDieta

Mdieta

Snížit hmotnost, udržet si ideální váhu a nevrátit se k chybným stravovacím návykům.

  • To je sen pravděpodobně každého, kdo bojuje s kilogramy navíc. MDieta je Váš začátek nového a zdravějšího životního stylu. Motivující výsledky našich klientů, kteří se rozhodli bílkovinný program MDieta vyzkoušet, hovoří sami za sebe.
  • Produkty, které si můžete zakoupit pod značkou MDieta, obsahují vysoce hodnotné bílkoviny ve formě hyperproteinových přípravků. Produkty Mdieta nejsou úplně bez sacharidové – obsahují tolik sacharidů, aby byla zabezpečená dobrá funkce celého organismu. Díky tomu, je při dodržování zásad programu MDieta eliminovaný jo-jo efekt, protože Vaše tělo vyloučí příjem sacharidů úplně, ke kterému se po udržovací fázi opatrně vrátíte.
  • Produkty MDieta nevyžadují kulinářské zručnosti, připravují se jednoduše a rychle, a přesto jsou vhodné i pro ty, kteří nemají čas. Produkty MDieta mají všechny vlastnosti jako potřebné množství kvalitních bílkovin, nízký obsah tuků a sacharidů, nízkou energetickou hodnotu a velmi dobrou chuť. Pestrost a různorodost produktů, které se neustále rozšiřují. Díky jednoduché přípravě, cenové dostupnosti a výborné chuti jídel MDieta je radost snižovat váhu.
Mdieta

Bílkovinná dieta je velmi oblíbený způsob redukce hmotnosti mezi všemi, kteří dlouhodobě bojují s kilogramy navíc. Je vhodná jak pro mladé, tak i pro seniory, maminky, které chtějí snížit poporodní kilogramy a všem, co na diety „nemají čas“ Věnovat pozornost by jí měl jednoduše každý, kdo si přeje získat a udržet vytouženou hmotnost trvale. Při správném dodržování zásad stravování je bílkovinová dieta bezpečným a zdravým způsobem, jak snížit hmotnost a zbavit se chybných stravovacích návyků. Bílkovinná diata MDieta je medicínsky podložená dieta a považuje se za jednoduchý, mimořádně efektivní a rychlý způsob snížení nadváhy. Základem bílkovinné diety je zvýšení příjmu bílkovin a snížení příjmů sacharidů na minimum. Bílkovinová dieta funguje na základě metabolického jevu – ketózy, v této době čerpá tělo energii pro správné fungování z nahromaděných tukových zásob – ne ze svalové hmoty. Bílkovinná jídla Vás po dobu programu Mdieta výborně zasytí, při a ztrátě hmotnosti necítíte pocit hladu.